×
 x 

کارت خالی

شرکت ایلیا صنعت با استعانت و یاری از پروردگار یکتا و تاییدات الهی، با ساختار کارگروهی و با تکیه بر سرمایه های اجتماعی خود و با بهره گیری از سال ها تجربه مدیران جوان و بارور کردن و پیاده سازی تمام استراتژی ها و تفکرات خود در عمل پس از گذشت حدود10 سال امروزه یکی از پیشگامان صنعت در و پنجره های یو پی وی سی شده است.

شرکت ایلیا صنعت ضمن تشکیل کار گروه های تخصصی مستقل در حوزه های کاری متفاوت مانند تحقیق و توسعه، تولید، بازرگانی، تامین کالا، فروش و پشتیبانی محصولات و با به خدمت گرفتن دانش تخصصی نیرو های کارآمد در دفتر مرکزی و فروش خود در تهران و کارخانه خود به مساحت 2400 متر مربع واقع در شهرک صنعتی اشتهارد موجبات تحقق هر چه بهتر رسالت خدمت رسانی را به کشور و ملت عزیزمان فراهم آورده است.

این امکان موجب گردید تا به دلیل اعتماد متولیان صنعت ساختمان کشور تا به امروز ساخت و نصب در و پنجره های یو پی وی سی بسیاری ار پروژه های ساختمانی کشور به ایلیا صنعت پنجره سپرده شود که به نظر بسیاری از صاحب نظران و مشتریان ایلیا صنعت موفق به ارایه محصولات و خدمات درخشانی شده است.

زندگی در عصر تجارت الکترونیک ، بهره گیری از ابزارها و وسائل خاص خود را می‌طلبد. یکی از اهداف اصلی شرکت ، ارائه بهترین خدمات به عزیزان هم وطن از طریق کانال های جدید ارتباطی و بهره گیری از نرم افزار های جدید در عرصه های طراحی، فروش، خدمات پس از فروش و تولید می باشد.

ازپس این سال‌ها با توکل به خالق بی‌همتا و با نیت خدمت هر چه بیشتر به تک تک هم میهنان راه درازی را پیموده ایم و هنوز افق های بیشماری در پیش رو داریم، به امید اینکه آفتاب مهر آفریدگار به نرمی بر صورت صنعتگران خدوم این سرزمین آریایی بتابد و گرمابخش دل هایی باشد که برای اعتلا و بالندگی این مرز و بوم می تپند، امید که با ارائه این محصولات و خدمات در سراسر ایران عزیزمان بتوانیم منشاء اثرات خیر در راستای کارآفرینی جوانان باشیم.

×

بالا