×
 x 

کارت خالی

اهمیت و ویژگی های ممتاز وکا در مقیاسی جهانی بعنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های یو پی وی سی در جهان

شركت VEKA آلمان یکي از بزرگترین تولید كنندگان پروفیل UPVC اروپا با 40 سال تجربه و تولید روزانه بیش از 500 تن پروفیل در شهر زندن هورست آلمان است .تولیدات این شركت در تمام دنیا با نام VEKA و با توجه به نوع آب وهوای هر منطقه تولید وعرضه مي گردد. مهمترین بخش از خدمات گستره شركت VEKA اعم از نظارت های بدون اطلاع از تمام تولیدات در شركتهای تولید در و پنجره ساز مي باشد. همچنین یکي از مهمترین خدمات شركت VEKA قبل ازفروش پروفیل ،آموزش 30 روزه و ارائه تاییدیه آموزش بر تحویل وفروش پروفیل مي باشد.

 

    

ویژگی ها و امتیازات

نقاط جوش :

در استفاده از پروفیلهای رنگی و طرح چوب و به دلیل بهره مندی از تکنولوژی منحصر به فرد تولید در شرکت ایلیا صنعت ،نقاط جوش بی نیاز به هر گونه رنگ شدن توسط ماژیک می باشد و کاملاً به هم چسبیده تولید می گردند که اصطلاحا به این تکنولوژی جوش صفر یا 0/2 میلی متر می گویند. که این مهم با بهره گیری مجموعه، از تکنولوژی جوش صفر و دستگاه گوشه تمیز کنCNC میسر گردیده است.

اتصال مولیون به فریم و سش :

روش ایلیا صنعت پنجره جهت اتصال مولیون به فریم و یا سش باعث محکم تر شدن این اتصال شده علاوه بر اینکه زیبایی مورد نیاز را نیز دارا می باشد.

پروفیلهای تقویت کننده گالوانیزه باضخامت 1/5 میلی متر به بالا و در فریم به شکل چهار گوش :

ایلیا صنعت پنجره جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات و جلوگیری از زنگ زده گی زودرس تقویت کننده های خود را از بهترین مواد اولیه تهیه می نماید و این تقویت کننده ها به روش نورد سرد تولید می شوند. این در حالی است که نقش حیاتی این تقویت کننده ها در مقاومت سطحی و پیچشی پنجره ها قابل انکار نیست.

 

×

بالا