بررسی تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc

تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc چیست و کدام یک برای شما مناسب است؟ اگر بین خرید این دو محصول دچار تردید هستید، به نظر می رسد باید ویژگی ها و مزایای هر یک از این محصولات را بررسی کنید.

آشنایی با این دو نوع پنجره تصمیم گیری را برای شما راحت می کند. تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه فاکتور هایی را که بر این موضوع مهم یعنی تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc اثر دارند، بررسی می کنیم.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره upvc پنجره دوجداره هستید به این صفحه مراجعه کنید.


فاکتور های قابل بررسی در زمان مقایسه ترمال بریک و upvc

امروزه با توجه به اهمیت کیفیت و تنوع، درب و پنجره های مختلفی تولید می شوند. هر یک از این درب و پنجره ها با مواد اولیه متفاوتی ساخته شده اند. یکی از کاربردی ترین و رایج ترین مواد اولیه ای که برای ساخت درب و پنجره استفاده می شوند، ترمال بریک و یو پی وی سی هستند.

این دو محصول برای انواع کاربران جذابیت زیادی دارند. نکته ای که وجود دارد، پس از بررسی فاکتور های تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc خواهید دید که هر دوی این مواد اولیه دارای مزایای منحصر به فرد خود هستند.

پاسخ این سوال که کدام یک از این دو درب و پنجره بهتر هستند، چندان دقیق نیست. در واقع بهتر بودن هر یک از این دو محصول کاملا به نیاز شما و عوامل مختلف دیگر بستگی دارد. برای اینکه با تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc آشنا شوید، فاکتور های زیر را بررسی کنید.

مجموعه ایلیا صنعت مفتخر است تمامی خدمات مربوط به پروفیل upvc چیست را در اختیار شما قرار دهد.


اختلاف قیمت

اولین تفاوت پنجره ترمال بریک یا upvc به قیمت آن ارتباط دارد. نصب درب و پنجره یکی از بخش های هزینه آن است. معمولا برای خرید و نصب پنجره یو پی وی سی باید پول بیشتری کنار بگذارید.

هزینه ساخت و مواد اولیه ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی بیشتر است. با این حال با توجه به دوام و طول عمری که از درب و پنجره های ترمال بریک سراغ داریم، مقرون به صرفه تر هستند. اگر به دنبال یک گزینه مقرون به صرفه هستید، درب و پنجره های ترمال بریک گزینه بهتری هستند.

درب و پنجره های یو پی وی سی در برابر آسیب هایی مثل پوسیدگی مقاوم تر هستند. فاکتور های زیاد دیگری هم وجود دارند که بر این قیمت اثر می گذارند ولی به طور کلی تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc اینگونه است.

اگر به دنبال تعمیر پنجره دوجداره upvc هستید به این صفحه مراجعه کنید.


راندمان حرارتی

همانطور که می دانید درب و پنجره های یو پی وی سی یک عایق فوق العاده هستند. آن ها چه در طول زمستان و چه در طول تابستان، هوای داخل ساختمان را در حد مطلوب نگه می دارند. یک درب یا پنجره یو پی وی سی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند و هزینه های انرژی را در طولانی مدت تا حد زیادی کاهش می دهد.

برخی از افراد تصور غلطی دارند این است که درب و پنجره ترمال بریک از نظر عایق بندی به اندازه یو پی وی سی خوب نیست. باید بگوییم که این تفکر از اساس غلط است. درب و پنجره ترمال بریک می تواند به اندازه یو پی وی سی در عایق بندی خوب عمل کند. به طور خلاصه نمی توان تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc را ثابت کرد؛ زیرا هر دو در این زمینه به یک اندازه مفید هستند.


امنیت

امنیت از یک اصل مهم و قابل بررسی در تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc است. تولید کنندگان و طراحان هر دو درب ترمال بریک و یو پی وی سی به یک اندازه به امنیت محصولات اهمیت می دهند. درب و پنجره ترمال بریک و یو پی وی سی با قفل های متعدد و نقطه ای امنیت ساختمان را تضمین می کنند.


نیاز به نگهداری

فاکتور دیگری که در بررسی تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc وجود دارد، نیاز به نگهداری است. هیچ یک از دو محصولی که درباره آن ها صحبت می کنیم، دچار تاب خوردگی یا پوسیدگی نمی شوند که به نگهداری خاصی نیاز باشد. هر دوی این درب و پنجره ها به راحتی هم تمیز می شوند.

ما در مقاله های قبلی درباره ساخت در و پنجره upvc توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.


سبک ساختمان

پس از بودجه و هزینه ای که دارید، سبک ساختمان تعیین کننده انتخاب شما بین ترمال بریک و یو پی وی سی است. ساختمان ها یا خانه هایی که فضای محدودی دارند و تا حدودی کلاسیک هستند، با درب و پنجره های upvc نمای بهتری خواهند داشت.

در مقابل ساختمان های مدرن با استفاده از پنجره های ترمال بریک براق بهتر به نظر خواهند رسید. پس از بررسی تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc باید بررسی کنید که ساختمان یا خانه شما با کدام یک از این دو محصول زیبا تر به نظر می رسد. هر دو قاب ترمال بریک و یو پی وی سی در رنگ های مختلفی تولید می شوند. این انعطاف پذیری در رنگ ها دست شما را برای انتخاب و هماهنگی درب و پنجره با دکوراسیون باز می گذارد.

در آخر اگر بخواهیم یک جمع بندی از تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc بالا داشته باشید، باید بگوییم که پنجره های یو پی وی سی از قیمت ترمال بریک بیشتر است ولی فاکتور های دیگری هم در این قضیه دخیل است. پروفیل های درب و پنجره یو پی وی سی براق تر و شیک تر هستند. پنجره های ترمال بریک دارای طول عمری طولانی اند و در رنگ های مختلفی تولید می شوند.


کدام یک از پنجره های ترمال بریک و یو پی وی سی برای شما مناسب است؟

پس از بررسی تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc باید بررسی کنید که کدام یک از این دو محصول برای شما مناسب است. راندمان حرارتی، امنیت و نیاز به نگهداری از فاکتور های کاملا یکسان در این دو محصول بودند. با این حال اگر هنوز سردرگم هستید، بهتر است که اولویت شخصی، سبک ساختمان، قدمت ساختمان و بودجه خود را به عنوان فاکتور های مهم در اولویت قرار دهید.

انتخاب هر یک از این درب و پنجره ها فارغ از تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc همچون یک سرمایه گذاری است. از همین رو باید در انتخاب آن ها دقت داشته باشید. زیبایی و عملکرد از مهم ترین اصولی است که در زمان خرید باید در نظر بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت پنجره upvc با کارشناسان ما تماس بگیرید

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

مقاله های مرتبط
×